Shkola Poznatih
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Shkola Poznatih

Dobrodoshli u Shkolu Poznatih!!! Reguj te se i budite redovni!!! Molim vas!!!
 
HomePortalLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Beskrajna prica

Go down 
+12
LEA
Ivan
Iv@
l_@_n_@
H@RY
Selena
Sladja
Andja
*Paris Hilton*
Demi Lovato:)
~Mary~Kate~Olsen~
Nathalia Ramos
16 posters
Иди на страну : 1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
Nathalia Ramos
Mod
Mod
Nathalia Ramos


Број порука : 499
Age : 29
Location : Somewere
Novac : 1066$
Registration date : 29.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 3:54 pm

Jednog dana.....
Назад на врх Go down
~Mary~Kate~Olsen~
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
~Mary~Kate~Olsen~


Број порука : 505
Novac : 211$
Registration date : 22.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 6:00 pm

ja sam pala sam kruske i.........
Назад на врх Go down
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSat Nov 22, 2008 11:50 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno......
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
Nathalia Ramos
Mod
Mod
Nathalia Ramos


Број порука : 499
Age : 29
Location : Somewere
Novac : 1066$
Registration date : 29.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:01 am

Ne moras ponavljat sve samo dodaji....
...ugledala sam...
Назад на врх Go down
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 12:08 am

Lepshe je kad ide sve zajedno..................
Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog......
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
~Mary~Kate~Olsen~
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
~Mary~Kate~Olsen~


Број порука : 505
Novac : 211$
Registration date : 22.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 8:45 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i .........
Назад на врх Go down
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 8:46 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i Odluchila sam da ga povedem kuci. Kad smo stigli...............
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
~Mary~Kate~Olsen~
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
~Mary~Kate~Olsen~


Број порука : 505
Novac : 211$
Registration date : 22.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 9:04 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i Odluchila sam da ga povedem kuci. Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i rekla mu...........
Назад на врх Go down
*Paris Hilton*
Mod
Mod
*Paris Hilton*


Број порука : 583
Age : 28
Location : na snimanju
Novac : 910$
Registration date : 24.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 10:45 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i Odluchila sam da ga povedem kuci. Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i rekla mu WOLM te majmuncici i onda sam rekla.......
Назад на врх Go down
http://nicolandladygaga.forumotion.com
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 5:01 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i Odluchila sam da ga povedem kuci. Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i rekla mu WOLM te majmuncici i onda sam rekla "oh Boze.... opet umishljam da si ti.....
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
~Mary~Kate~Olsen~
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
~Mary~Kate~Olsen~


Број порука : 505
Novac : 211$
Registration date : 22.08.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeMon Dec 29, 2008 12:05 pm

Jednog dana ja sam pala sam kruske i desilo se neshto magichno,neshto divno ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i Odluchila sam da ga povedem kuci. Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i rekla mu WOLM te majmuncici i onda sam rekla "oh Boze.... opet umishljam da si ti.....ali nisam umisljala
Назад на врх Go down
Andja
Postajesh prava faca
Postajesh prava faca
Andja


Број порука : 284
Novac : 100$
Registration date : 12.01.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeWed Jan 14, 2009 5:23 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam
Назад на врх Go down
Sladja
Aktivni Uchenik
Aktivni Uchenik
Sladja


Број порука : 151
Age : 34
Novac : 100$
Registration date : 02.02.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 9:38 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u....
Назад на врх Go down
Selena
Redovni uchenik
Redovni uchenik
Selena


Број порука : 74
Age : 30
Novac : 100$
Registration date : 02.02.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 2:27 am

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo...
Назад на врх Go down
H@RY
Aktivni Uchenik
Aktivni Uchenik
H@RY


Број порука : 131
Novac : 100$
Registration date : 20.04.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 11:44 am

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......
Назад на врх Go down
l_@_n_@
Mod
Mod
l_@_n_@


Број порука : 1224
Novac : 1145$
Registration date : 12.02.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 1:44 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka.....................
Назад на врх Go down
H@RY
Aktivni Uchenik
Aktivni Uchenik
H@RY


Број порука : 131
Novac : 100$
Registration date : 20.04.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 7:42 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on.......
Назад на врх Go down
l_@_n_@
Mod
Mod
l_@_n_@


Број порука : 1224
Novac : 1145$
Registration date : 12.02.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 11:14 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu.......
Назад на врх Go down
H@RY
Aktivni Uchenik
Aktivni Uchenik
H@RY


Број порука : 131
Novac : 100$
Registration date : 20.04.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:39 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je
Назад на врх Go down
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeFri May 01, 2009 10:05 am

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je osvojio moje srce. Zvao se Milosh i imao je nepunih 17 godina, a rekao mi je da ga je vila pretvorila u majmuna i da sad moze da se vrati kuci, ali da ce doci opet kod mene....
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
Iv@
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
Iv@


Број порука : 1030
Novac : 735$
Registration date : 11.06.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 7:03 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je osvojio moje srce. Zvao se Milosh i imao je nepunih 17 godina, a rekao mi je da ga je vila pretvorila u majmuna i da sad moze da se vrati kuci, ali da ce doci opet kod mene kad god
ja pozelim....
Назад на врх Go down
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeFri Jun 12, 2009 10:46 pm

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je osvojio moje srce. Zvao se Milosh i imao je nepunih 17 godina, a rekao mi je da ga je vila pretvorila u majmuna i da sad moze da se vrati kuci, ali da ce doci opet kod mene kad god ja pozelim. Na rastanku.......
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
Iv@
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
Iv@


Број порука : 1030
Novac : 735$
Registration date : 11.06.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 10:56 am

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je osvojio moje srce. Zvao se Milosh i imao je nepunih 17 godina, a rekao mi je da ga je vila pretvorila u majmuna i da sad moze da se vrati kuci, ali da ce doci opet kod mene kad god ja pozelim. Na rastanku me poljubio kao niko do sad i znala sam......
Назад на врх Go down
Demi Lovato:)
Admin
Admin
Demi Lovato:)


Број порука : 1984
Age : 28
Location : Uz Demi u LA!!!
Novac : 6 000$
Registration date : 09.07.2008

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 11:01 am

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je osvojio moje srce. Zvao se Milosh i imao je nepunih 17 godina, a rekao mi je da ga je vila pretvorila u majmuna i da sad moze da se vrati kuci, ali da ce doci opet kod mene kad god ja pozelim. Na rastanku me poljubio kao niko do sad i znala sam......da se nece zavrshiti na ovom poljupcu....
Назад на врх Go down
https://shkolaslavnih.forumsc.net
Iv@
Mega-ZVEZDA svetske scene
Mega-ZVEZDA svetske scene
Iv@


Број порука : 1030
Novac : 735$
Registration date : 11.06.2009

Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitimeSat Jun 13, 2009 11:18 am

Jednog dana ja sam pala sa kruske i desilo se nesto magicno,nesto
divno,ugledala sam nekog divnog majmuna bio je tako lep i odlucila sam
da ga povedem kuci.Kad smo stigli ne znam zasto ja sam ga poljubila i
rekla mu volim te majmuncicu i onda sam rekla oh boze opet umisljam da
si ti......ali nisam umisljala.Bio si stvaran i znala sam da ce te taj poljubac pretvoriti u zabu, tako da sam ponovo poljubila malog majmuncica......i pretvorio se u jednog prelepog plavog momka, majmun je bio zbunjen ali svatio je da je to ipak on pa je onda on......i onda me je poljubio bila sam tako sretna jer me je poljubio najljepsi covjek koji je bio majmun i VISE SE NECE POJAVLJIVATI KAO MAJMUN u svom zivotu vec kao covjek koji je osvojio moje srce. Zvao se Milosh i imao je nepunih 17 godina, a rekao mi je da ga je vila pretvorila u majmuna i da sad moze da se vrati kuci, ali da ce doci opet kod mene kad god ja pozelim. Na rastanku me poljubio kao niko do sad i znala sam......da se nece zavrshiti na ovom poljupcu. Nakon sat vremena kad je otisao....
Назад на врх Go down
Sponsored content





Beskrajna prica Empty
ПорукаНаслов: Re: Beskrajna prica   Beskrajna prica Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Beskrajna prica
Назад на врх 
Страна 1 of 4Иди на страну : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Shkola Poznatih :: School OFF :: Games-
Скочи на: